Wolne Forum Gdańsk Strona Główna Wolne Forum Gdańsk
Forum miłośników Gdańska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Płaszczyk w kolorze moro?
Autor Wiadomość
pemberton
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-07, 19:04   Płaszczyk w kolorze moro?

Hey, od dłuższego czasu rozglądam się za wiosennym płaszczem. W sklepach stacjonarnych jakoś nie ma zbyt wielkiego wyboru, bo ciuchy w wersji już prawie letniej, a pogoda niestety jesienna. Dlatego też pomyślałam, że najlepszym wyborem jak na ten moment byłaby parka - rzadko noszę ze sobą parasolki, więc w razie deszczu zawsze mam do dyspozycji kaptur. Co myślicie o takim w kolorze moro - http://www.bysisi.pl/18-okrycia-wierzchnie-damskie ?
 
 
tomczak
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-08, 08:52   

teraz wraca moda na moro, więc myśle że się wpasujesz ;)
 
 
kaszebsci 


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 2
Skąd: Wrzeszcz
Wysłany: 2017-12-12, 10:48   Re: Płaszczyk w kolorze moro?

pemberton napisał/a:
Hey, od dłuższego czasu rozglądam się za wiosennym płaszczem. W sklepach stacjonarnych jakoś nie ma zbyt wielkiego wyboru, bo ciuchy w wersji już prawie letniej, a pogoda niestety jesienna. Dlatego też pomyślałam, że najlepszym wyborem jak na ten moment byłaby parka - rzadko noszę ze sobą parasolki, więc w razie deszczu zawsze mam do dyspozycji kaptur. Co myślicie o takim w kolorze moro - http://www.bysisi.pl/18-okrycia-wierzchnie-damskie ?

moim zdaniem - jak się ciuchy podobają to kupuj. nie ma co pytać nieznajomych na forach )))
Ostatnio zmieniony przez villaoliva 2018-06-09, 01:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Partnerzy WFG

ibedeker.pl