Wolne Forum Gdańsk Strona Główna Wolne Forum Gdańsk
Forum miłośników Gdańska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pechowa wizyta żaglowca "Cuauhtemoc" w Gdyni
Autor Wiadomość
villaoliva 
Administrator


Pomógł: 19 razy
Wiek: 95
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 6911
Skąd: Oliva
Wysłany: 2013-08-18, 19:29   Pechowa wizyta żaglowca "Cuauhtemoc" w Gdyni

Smutne informacje. Od lat nikt nie wyciąga z tego wniosków. Są tylko puste słowa.

Kibole Ruchu zrobili regularne polowanie na chłopców z Meksyku". Bójka na plaży w Gdyni
Cytat:
"Na plaży miejskiej w Gdyni doszło do bójki, której zostali pobici obcokrajowcy przez grupę pseudokibiców. Ludzie uciekli z plaży. Było jak na wojnie" - napisał na Kontakt 24 @Maciek. Jak informuje policja, na plaży doszło do zbiorowego zakłócenia porządku, przez co kilka osób trafiło do szpitala, w tym jedna z ranami kłutymi.
Cytat:
W związku z brutalną napaścią kilkusetosobowej grupy pseudokibiców drużyny Ruchu Chorzów, na gości naszego miasta - członków załogi szkolnego żaglowca Akademii Marynarki Wojennej Meksyku - "Cuauhtemoc" podczas ich wypoczynku na plaży w Gdyni, w
niedzielę 18 sierpnia 2013 r. - wyrażam najwyższe oburzenie, sprzeciw i oczekiwanie surowego ukarania wszystkich sprawców.
Tego rodzaju bandyckie zachowania budzą odrazę i zasługują na powszechne potępienie.
Prezydent Gdyni
Wojciech Szczurek
_________________

W Oliwie... zawsze zielono www.staraoliwa.pl
 
 
 
Michał Szafran 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 264
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-08-19, 09:12   

Wychodzi polityka pobłażania kibolom.

Dziwi mnie, że kiboli po tym zajściu odstawiono spokojnie na mecz. Policja również się nie popisała. Sam byłem niedawno świadkiem jak na Skwerze, trzech młodziaków odpaliło sobie po piwku. Wzięli dwa łyki i już Policja była :-)

Oczywiście kibole kłamią o tym jak bronili kobiety. Przypominam, że Litar tłumaczył się z oplucia kibiców faktem, że byli pijani. Natomiast Staruch uważa się za prześladowanego przez siepaczy Tuska.
 
 
Anker 

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-08-19, 16:36   

Bijatyka między meksykanami a kibicami Ruchu, zaczęła się po tym jak meksyk po chamsku zaczepił kobietę i uderzył ją w twarz. Na dodatek jeden z meksykanów ugodził któregoś z interweniujących kibiców nożem. To nie kibice sprowokowali całe zajście tylko meksykanie.
http://www.youtube.com/watch?v=btd03MjW5N8
http://www.youtube.com/watch?v=btd03MjW5N8
http://www.youtube.com/wa...8&v=NQp5L4NhB9s
Jak widać na filmikach gadki o setkach kibiców atakujących niewinnych meksykanów są mocno przesadzone. Zabrakło jedynie informacji o tym że kibice nieśli transparent z napisem Bóg Honor Ojczyzna. być może dlatego że kibice Ruchu to przeważnie zwolennicy RAŚ-u
 
 
villaoliva 
Administrator


Pomógł: 19 razy
Wiek: 95
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 6911
Skąd: Oliva
Wysłany: 2013-08-19, 16:47   

Policja prosi:

Apelujemy do naocznych świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni przy ul. Portowej 15 osobiście, lub telefonicznie pod nr telefonu 58-66-21-222, lub 997. Prosimy także o pomoc związaną z nadesłaniem prywatnych filmów dokumentujących zachowanie osób biorących udział w zdarzeniu na adres:

rzecznikgdynia@pomorska.policja.gov.pl .

Wszystkie informacje przekazane od osób postronnych zostaną wykorzystane na potrzeby gromadzenia materiału dowodowego w prowadzonym postępowaniu. Zapewniamy ochronę danych osobowych wszystkich świadków.

_________________

W Oliwie... zawsze zielono www.staraoliwa.pl
 
 
 
Michał Szafran 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 264
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-08-19, 17:19   

Nawet nie mam siły komentować wypocin Ankera...
 
 
danielewicz 
Briefträger


Wiek: 49
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 140
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-08-20, 19:59   

Michał Szafran napisał/a:
Nawet nie mam siły komentować wypocin Ankera...

"Biedni" kibice, znowu są szykanowani...
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 
 
 
Ponury 
majster


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 889
Skąd: Gdańsk-Brętowo
Wysłany: 2013-08-27, 20:27   

Mogę potwierdzić słowa Ankera w zakresie rozpoczęcia bijatyki na podstawie swojej wiedzy. Tylko w tym. Rzeczywiście, na jednym z zapisów widać, że to Meksykanie zaczęli zaczepiać kobiety. Jednak to żadne usprawiedliwienie, aby ich za to bić.

Sprawa noża także jest wyjaśniana, ale oczywiście że to nie polscy kibicie się nawzajem podźgali. Nóż pochodził od któregoś z meksykańskich wojaków.

Sprawa ucichła i przepadła. Media mają już Syrię na tapecie. Dostanie sprawę jakiś posterunkowy na komisariacie i tyle. Pic na wodę, problem kibiców jest od lat nie do rozwiązania. Bicie piany i tyle.

Raz jeszcze podkreślam, zaczepianie kobiet nie uzasadnia bicia kogokolwiek, tak jak bicie człowieka nie uzasadnia użycia przez kogokolwiek wobec bijącego noża. W każdym sądzie, nawet w USA taka ujawniona osoba z nożem dostaje działę jak za usiłowanie zabójstwa.

ps. Jaki RAŚ? Chyba SRAŚ :hyhy:
_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.
 
 
 
Mc'Ram 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 35
Skąd: Lębork
Wysłany: 2013-08-29, 13:23   

Cytat:
Rzeczywiście, na jednym z zapisów widać, że to Meksykanie zaczęli zaczepiać kobiety. Jednak to żadne usprawiedliwienie, aby ich za to bić.


Jedyną możliwością nawiązania jakijekolwiek rozmowy z jakąkolwiek kobietą jest jej zaczepienie. Prawdopodobnie przez to jestem dzisiaj żonaty. No chyba, że..... to Tirówka, to ona Cię zaczepi.

Na temat rzekomych kibiców to nawet się wypowiadać nie chcę. Bywam na meczach siatkówki i nigdy tam do żadnych "ustawek" nie doszło. Szkoda słów i trudu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Partnerzy WFG

ibedeker.pl