Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
"Pomogl" - dodawanie punktow
Author Message
fritzek
Oberkalarepa


Posted:    "Pomógł" - dodawanie punktów [ !!! ]

Pod każdym postem i pod jego stopką jest rządek przycisków. Pierwszy od lewej to "pomógł". To jest bardzo sympatyczna funkcja forum. Punkty mogą dodawać osoby, które założyły dany wątek i uważają, że konkretne osoby swoimi wypowiedziami im pomogły.
To miły sposób odwdzięczenia się za pomoc. Dodawajcie punkty jeżeli uważacie, że ktoś na to zasłużył :-D

pomoc.jpg
165954 Time(s) 4.99 KB

 
 
Tangens


Posted:     [ !!! ]

Czy założyciel tematu może w jednym wątku dać dowolną ilość punktów "pomógł"?
A czy w celu uhonorowania fajnej wypowiedzi nie tylko przez założyciela tematu nie dałoby się wprowadzić czegoś na wzór piw z forum Sebastiana? Fajnie byłoby jakby nosiło tę samą nazwę, co dowodziłoby zdrowych relacji miedzy forami, a nie sądzę by Sebastian miał coś przeciw temu. Oczywiście o zgodę zapytać trzeba.
 
 
Hochstriess


Posted:     [ !!! ]

Pomysł fajny, ale osobiście nie zgadzam się na "piwo" (ze względu na alkohol i nie ma znaczenia, że to tylko symboliczne)
;-)
 
 
feyg


Posted:     [ !!! ]

Ale tu pełnoletni wszyscy (chyba) a piwa bywają też bezalkoholowe :-P
A może zamiast piwa kieliszeczek Goldwassera? :pije:
 
 
fritzek
Oberkalarepa


Posted:     [ !!! ]

Dla rzeczowej i wyjątkowo cennej odpowiedzi nie widzę przeciwwskazań do przyznawania punktów "pomógł" przez założyciela tematu interlokutorowi. Byle nie rozmienić tego na drobne.
Miejsca na "piwa" i "kieliszki" nie widzę.
 
 
Tangens


Posted:     [ !!! ]

[quote="Hochstriess"]Pomysł fajny, ale osobiście nie zgadzam się na "piwo" (ze względu na alkohol i nie ma znaczenia, że to tylko symboliczne)
;-)[/quote][quote="fritzek"]Dla rzeczowej i wyjątkowo cennej odpowiedzi nie widzę przeciwwskazań do przyznawania punktów "pomógł" przez założyciela tematu interlokutorowi. Byle nie rozmienić tego na drobne.
Miejsca na "piwa" i "kieliszki" nie widzę.[/quote]. Nie rozumiem ani słowa. To jest forum dla abstynentów? Jeśli tak, co tu robi ta emotka :zdrowie: a tym bardziej ta :pije:? A już na pewno obie są o wiele bardziej moralne od tych :gilette: :smok: Mi tam akurat nie chodzi o skojarzenie z alkoholem, bo jak chcę się napić to idę do sklepu i kupuję a nie piję wirtualnie. Za nie fajne uważam jak ten sam obrazek na różnych forach ma inny kod, dlatego skoro Sebastian wprowadził piwo jestem za piwem. Gdyby wprowadził monetę byłbym za monetą. Natomiast o co chodzi Fritzek wie chyba tylko ona sama.
 
 
fritzek
Oberkalarepa


Posted:     [ !!! ]

To może prosto rzeknę Tangensie.
Jesteś założycielem pewnego wątku i zależy Ci na nagradzaniu ludzi, którzy wg Ciebie pomogli. Masz pełne tego prawo. Ale nie za każdą ciekawą odpowiedź w Twoim temacie powinieneś dodawać punkt. Punkt "pomógł" póki co dajemy osobom, które naprawdę bardzo pomogły rzeczową wiedzą i poradą. Proszę popatrz za co mają przyznane punkty "pomógł" persony z ich największymi wartościami po nickiem.
Co do spożywania i abstynencji, to niech każdy mówi za siebie, i forum nie od tego, żeby to roztrząsać.
Oczywiście zasygnalizowany problem omówimy w gronie administracyjnym.
 
 
Tangens


Posted:     [ !!! ]

Jeśli chodzi o ekstratrasę to tu akurat najmniej mi zależało. Tam mamy swoją punktację (i to niejedną :hihi:) a jako twórca zabawy i prowadzący mam dodatkowe możliwości. Punktów "pomógł" jak widzisz w tym temacie nie daję. Jeśli już to obdarowuję kogoś tramwajem, linkiem do piosenki czy choćby właściwą emotką (a propos na ten temat się nie wypowiedzieliście). Chodziło mi o to, żeby właśnie nie rozmieniać na drobne punktów do Pomógł (nie wiem czemu zarzucasz mi coś odwrotnego) i wprowadzić honorowanie dodatkowe, które by nie dewaluowało Pomógł i mógł je rozdzielać nie tylko założyciel tematu. Zasugerowałem sprawdzoną, godną naśladowania formę z przyjaznego (jak mi się wydaje) forum. Jeśli nie chcecie to nie, mogę jedynie wzruszyć ramionami, świat się nie zawali.
 
 
fritzek
Oberkalarepa


Posted:     [ !!! ]

Forum brzeźnieńskie jest oczywiście zaprzyjaźnione z WFG.
Natomiast żadnych zmian w omawianym temacie nie planujemy na chwilę obecną.
 
 
omlet
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

pozmysł dosc fajny
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Partnerzy WFG

ibedeker.pl