Wolne Forum Gdańsk Strona Główna Wolne Forum Gdańsk
Forum miłośników Gdańska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pomógł" - dodawanie punktów
Autor Wiadomość
fritzek 
Oberkalarepa


Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 3529
Skąd: Neufahrwasser b. Danzig
Wysłany: 2009-02-06, 21:29   "Pomógł" - dodawanie punktów

Pod każdym postem i pod jego stopką jest rządek przycisków. Pierwszy od lewej to "pomógł". To jest bardzo sympatyczna funkcja forum. Punkty mogą dodawać osoby, które założyły dany wątek i uważają, że konkretne osoby swoimi wypowiedziami im pomogły.
To miły sposób odwdzięczenia się za pomoc. Dodawajcie punkty jeżeli uważacie, że ktoś na to zasłużył :-D

pomoc.jpg
Plik ściągnięto 147166 raz(y) 4,99 KB

_________________
Rzaba żądzi!
Neufahrwasser...Neufahrwasser
Ostatnio zmieniony przez villaoliva 2010-06-22, 07:19, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Tangens 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 67
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1640
Skąd: Gdańsk/Świnoujście
Wysłany: 2010-10-03, 22:01   

Czy założyciel tematu może w jednym wątku dać dowolną ilość punktów "pomógł"?
A czy w celu uhonorowania fajnej wypowiedzi nie tylko przez założyciela tematu nie dałoby się wprowadzić czegoś na wzór piw z forum Sebastiana? Fajnie byłoby jakby nosiło tę samą nazwę, co dowodziłoby zdrowych relacji miedzy forami, a nie sądzę by Sebastian miał coś przeciw temu. Oczywiście o zgodę zapytać trzeba.
_________________

 
 
 
Hochstriess 


Pomogła: 7 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 09 Maj 2008
Posty: 1312
Skąd: Wrzeszcz, Świńskie Łąki
Wysłany: 2010-10-03, 22:11   

Pomysł fajny, ale osobiście nie zgadzam się na "piwo" (ze względu na alkohol i nie ma znaczenia, że to tylko symboliczne)
;-)
 
 
 
feyg 


Pomógł: 50 razy
Wiek: 53
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 4792
Skąd: Gdynia Mały Kack
Wysłany: 2010-10-03, 23:34   

Ale tu pełnoletni wszyscy (chyba) a piwa bywają też bezalkoholowe :-P
A może zamiast piwa kieliszeczek Goldwassera? :pije:
_________________
Kto głośny jak dzwon, ten pusty jak on...
 
 
fritzek 
Oberkalarepa


Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 3529
Skąd: Neufahrwasser b. Danzig
Wysłany: 2010-10-03, 23:56   

Dla rzeczowej i wyjątkowo cennej odpowiedzi nie widzę przeciwwskazań do przyznawania punktów "pomógł" przez założyciela tematu interlokutorowi. Byle nie rozmienić tego na drobne.
Miejsca na "piwa" i "kieliszki" nie widzę.
_________________
Rzaba żądzi!
Neufahrwasser...Neufahrwasser
 
 
 
Tangens 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 67
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1640
Skąd: Gdańsk/Świnoujście
Wysłany: 2010-10-04, 00:46   

Hochstriess napisał/a:
Pomysł fajny, ale osobiście nie zgadzam się na "piwo" (ze względu na alkohol i nie ma znaczenia, że to tylko symboliczne)
;-)
fritzek napisał/a:
Dla rzeczowej i wyjątkowo cennej odpowiedzi nie widzę przeciwwskazań do przyznawania punktów "pomógł" przez założyciela tematu interlokutorowi. Byle nie rozmienić tego na drobne.
Miejsca na "piwa" i "kieliszki" nie widzę.
. Nie rozumiem ani słowa. To jest forum dla abstynentów? Jeśli tak, co tu robi ta emotka :zdrowie: a tym bardziej ta :pije: ? A już na pewno obie są o wiele bardziej moralne od tych :gilette: :smok: Mi tam akurat nie chodzi o skojarzenie z alkoholem, bo jak chcę się napić to idę do sklepu i kupuję a nie piję wirtualnie. Za nie fajne uważam jak ten sam obrazek na różnych forach ma inny kod, dlatego skoro Sebastian wprowadził piwo jestem za piwem. Gdyby wprowadził monetę byłbym za monetą. Natomiast o co chodzi Fritzek wie chyba tylko ona sama.
_________________

 
 
 
fritzek 
Oberkalarepa


Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 3529
Skąd: Neufahrwasser b. Danzig
Wysłany: 2010-10-04, 01:08   

To może prosto rzeknę Tangensie.
Jesteś założycielem pewnego wątku i zależy Ci na nagradzaniu ludzi, którzy wg Ciebie pomogli. Masz pełne tego prawo. Ale nie za każdą ciekawą odpowiedź w Twoim temacie powinieneś dodawać punkt. Punkt "pomógł" póki co dajemy osobom, które naprawdę bardzo pomogły rzeczową wiedzą i poradą. Proszę popatrz za co mają przyznane punkty "pomógł" persony z ich największymi wartościami po nickiem.
Co do spożywania i abstynencji, to niech każdy mówi za siebie, i forum nie od tego, żeby to roztrząsać.
Oczywiście zasygnalizowany problem omówimy w gronie administracyjnym.
_________________
Rzaba żądzi!
Neufahrwasser...Neufahrwasser
 
 
 
Tangens 


Pomógł: 6 razy
Wiek: 67
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1640
Skąd: Gdańsk/Świnoujście
Wysłany: 2010-10-04, 21:29   

Jeśli chodzi o ekstratrasę to tu akurat najmniej mi zależało. Tam mamy swoją punktację (i to niejedną :hihi: ) a jako twórca zabawy i prowadzący mam dodatkowe możliwości. Punktów "pomógł" jak widzisz w tym temacie nie daję. Jeśli już to obdarowuję kogoś tramwajem, linkiem do piosenki czy choćby właściwą emotką (a propos na ten temat się nie wypowiedzieliście). Chodziło mi o to, żeby właśnie nie rozmieniać na drobne punktów do Pomógł (nie wiem czemu zarzucasz mi coś odwrotnego) i wprowadzić honorowanie dodatkowe, które by nie dewaluowało Pomógł i mógł je rozdzielać nie tylko założyciel tematu. Zasugerowałem sprawdzoną, godną naśladowania formę z przyjaznego (jak mi się wydaje) forum. Jeśli nie chcecie to nie, mogę jedynie wzruszyć ramionami, świat się nie zawali.
_________________

 
 
 
fritzek 
Oberkalarepa


Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 3529
Skąd: Neufahrwasser b. Danzig
Wysłany: 2010-10-04, 22:47   

Forum brzeźnieńskie jest oczywiście zaprzyjaźnione z WFG.
Natomiast żadnych zmian w omawianym temacie nie planujemy na chwilę obecną.
_________________
Rzaba żądzi!
Neufahrwasser...Neufahrwasser
 
 
 
omlet
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-07, 08:29   

pozmysł dosc fajny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Partnerzy WFG

ibedeker.pl